Mahazel888 napisał(a):

A tak na poważnie, jesteśmy racjonalni i skoro zakładamy,że był to zwykły wypadek , to po co ten cyrk? To łganie nawet w najmniejszych sprawach?
|
Bo nie chcą być w to umoczeni ani w 1% a w jakimś tam stopniu są bo i z ich strony była amatorka.To nic dziwnego - podobnie było choćby po katastrofie Kurska czy też nieudolnym odbijaniu zakładników w Dubrowce czy Biesłaniu
ps
wywiad z Hypkim - krótko i na temat.
http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/pols...wiadomosc.html