Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#444
Stary 18.01.2011, 11:16
Mahazel888 napisał(a):Wyświetl post

A tak na poważnie, jesteśmy racjonalni i skoro zakładamy,że był to zwykły wypadek , to po co ten cyrk? To łganie nawet w najmniejszych sprawach?
Bo nie chcą być w to umoczeni ani w 1% a w jakimś tam stopniu są bo i z ich strony była amatorka.To nic dziwnego - podobnie było choćby po katastrofie Kurska czy też nieudolnym odbijaniu zakładników w Dubrowce czy Biesłaniu

ps
wywiad z Hypkim - krótko i na temat.
http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/pols...wiadomosc.html
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując