Jak najbardziej popieram to co pisze Mar85. Wszem i wobec było zapowiadane, że w zimie to my zrobimy hoho jakie transfery, że teraz to się zacznie. I co? I jajco. Nic sie nie dzieje. Jak ktoś myśli, że zaraz się ruszy zaraz przyjdą wielcy zawodnicy to jest po prostu śmieszny. Czas na negocjacje był, teraz jest czas na podpisywanie umów a my nie potrafimy ściągnąć nikogo. I znów przyjdzie tylko wierzyć, że nasi jakimś cudem nauczyli się grac w piłkę podczas MIESIĘCZNEJ przerwy!! A transfery

W następnym okienku to juz na 100% pokażemy!!