Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
Od: 09.2010
Offline
#
40467
18.01.2011, 10:53
Co do napastników słów kilka - zaawansowane rozmowy toczyły się w sprawie Ubiparipa (prawdopodobnie będzie grał w Lechu) drugim jest/był Kone - na chwilę obecną przed wyjazdem na zgrupowanie nie jesteśmy blisko zakontraktowania żadnego napastnika.
Lucas.B
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Lucas.B