Wyświetl pojedynczy post
Lucas.B
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40467
Stary 18.01.2011, 10:53
Co do napastników słów kilka - zaawansowane rozmowy toczyły się w sprawie Ubiparipa (prawdopodobnie będzie grał w Lechu) drugim jest/był Kone - na chwilę obecną przed wyjazdem na zgrupowanie nie jesteśmy blisko zakontraktowania żadnego napastnika.
Odpowiedz cytując