Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40464
Stary 18.01.2011, 10:36
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
chłopie... negocjowanie kontraktu z dobrym zawodnikiem i kwoty transferu z jego klubem to nie jest kupowanie mąki w markecie... wspomniałeś tu o Levadii i Karabachu, a zapominasz że to w składzie z tymi zawodnikami których sprzedano, klub odnotował największe wtopy w historii klubu... jestem przekonany, że teraz na ich miejsce przyjdą odpowiednie osoby które nie skompromitują już nas w pucharach, ale żeby takich zawodników sprowadzić niezbędne są długie i męczące negocjacje... jestem nawet za tym, żeby nowi wartościowi zawodnicy przyszli nawet później zwłaszcza, że liga rusza w marcu niemalże... a puchary gramy dopiero w czerwcu, to i tak lepsze niż wzmacnianie się dzień przed pucharami, prawda? a chyba nie wątpisz w to, że nasz klub nie jest wstanie choćby uplasować się w strefie pucharowej na koniec sezonu?
Nie skompromitują nas w pucharach bo do nich nie wejdziemy. Kto będzie dla nas w lidze strzelał gole, które nas do tych pucharów wprowadzą?
Widzę, że zanosi się na taktykę 4-5-1 (3-6-1?) z Małym na szpicy
Odpowiedz cytując