tomasz_19 napisał(a):

zaczyna się...
|
Co sie zaczyna

Może mi napiszesz gdzie napisałem coś źle

Twoim zdaniem jest dobrze

Nic nie można skrytykować, nic napisać bo taka ta Wisełka biedna, robią z nami kibicami co chcą...pisałem to przed Levadią i się sprawdziło, przed Karabachem też i zawsze miałem rację, więc jak ja, zwykły kibic mam rację to co robią Ci amatorzy w naszym klubie. Może problemem jest Pan Cupiał, ale niech nie gada głupot o lidze mistrzów. Nie ma odwagi wyjśc i powiedzieć jaka jest wizja klubu

Skoro tak mu zależy na Wisle po co w to sie bawi, jak nie ma pieniędzy...Czemu Wisła nie potrafi od 2 lat przerowadzić transfeu na czas? No czemu? W 5 miesięcy nic nie da się załatwić na 3 stycznia, na 17 stycznia, a wcześniej na 1 lipca

Sprzedać to potrafią czyli inne klubu kupić potrafią, a kasa jest choć niewielka...