Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40460
Stary 18.01.2011, 10:11
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
zaczyna się...
Co sie zaczyna Może mi napiszesz gdzie napisałem coś źle Twoim zdaniem jest dobrze Nic nie można skrytykować, nic napisać bo taka ta Wisełka biedna, robią z nami kibicami co chcą...pisałem to przed Levadią i się sprawdziło, przed Karabachem też i zawsze miałem rację, więc jak ja, zwykły kibic mam rację to co robią Ci amatorzy w naszym klubie. Może problemem jest Pan Cupiał, ale niech nie gada głupot o lidze mistrzów. Nie ma odwagi wyjśc i powiedzieć jaka jest wizja klubu Skoro tak mu zależy na Wisle po co w to sie bawi, jak nie ma pieniędzy...Czemu Wisła nie potrafi od 2 lat przerowadzić transfeu na czas? No czemu? W 5 miesięcy nic nie da się załatwić na 3 stycznia, na 17 stycznia, a wcześniej na 1 lipca Sprzedać to potrafią czyli inne klubu kupić potrafią, a kasa jest choć niewielka...
Ostatnio edytowane przez Mar85 : 18.01.2011 o godz. 10:24.
Odpowiedz cytując