Wyświetl pojedynczy post
marcin19876
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40458
Stary 18.01.2011, 10:09
TO JUŻ JEST JAKAŚ KPINA BO INACZEJ NAZWAĆ TEGO NIE MOŻNA.... NIE DOSYĆ ZE WOGULE NIE SLYCHAĆ O 3 TRANSFERACH PRIORYTETOWYCH - CZYLI BRAMKARZ< ŚRODKOWY OBROŃCA I NAPASTNIK TO TERAZ CO CHWILE MÓWI SIE O KOLEJNYM POMOCNIKU, PYTAM SiE PO CO....? ZACZYNA MI SIE TO NIEPODOBAĆ BO BASAŁAJ I Stan Valckx ZACZYNAJA KOMBINOWAĆ A ICH OBIETNICE TO JAK NARAZIE PUSTE SŁOWA CZYLI POLITYKA TRANSFEROWA MA SIĘ JESZCZE GORZEJ....
Odpowiedz cytując