|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat
Offline
|
|
Mar85 napisał(a): 
|
Tak z pieniędzmi jest nie wesoło a my nie mając napastnika i bramkarza wydajemy 700 tyś euro na pomocnika...tzn. nie wiadomo czy wydamy bo kabaret się zaczyna. Za co Pan Stan bieże pieniądze?, 5 miesiąc jego pracy a on nie potrafi przeprowadzić żadnego gotówkowego transferu do klubu. W takim razie po co on nam, jak i tak nic z tego nie będzie...ah zapomniałem trzeba sprzedać co się da...gatke to on ma, dla mnie mogłoby go nie być i to by była największa osdzczędność...zamiast zabrać się za zarobki graczy takich jak np. Łobo czy Jirsak bo to jest ogromny balast dla klubu, zwłaszcza że graczę nie wnoszą prawie nic do gry to siedzą i pierdzą w ławkę pobierając ogromne sumy...
|
zaczyna się... 
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|
|