Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wiktorpiekarski
Banita
Od: 01.2011
Skąd: MagicznyKraków
Offline
#
40444
18.01.2011, 08:39
przestańcie pisać o braku profesjonalizmu najeżdzacie na klub bo jawor sobie napisał że izraelczyk nie przyleciał wstrzymajcie się może do oficjalnego potwierdzenia a pózniej najeżdzajcie na klub oki?
wiktorpiekarski
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez wiktorpiekarski