Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40441
Stary 18.01.2011, 08:20
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Myślałem że za Holendrów kabaretu nie będzie, a jednak nic się w klubie niezmieniło, zawodników jak nie było tak nie ma...czy za 4 miesiące nie można sprowadzić 1 konkretnego gracza W takim razie jaką funkcje pełni Stan? Wyprzedającego? Sprzedaż gracza powinna się odbywać w momencie gdy mamy już zaklepane zastępstwo, takie wzorce są w europejskich klubach...i z takimi myślałem ze przyjda Holendrzy...
Dokładnie tak samo myslałem. Cały Stan miał zapewnić profesjonalizm. Wiadomo okienko się jeszcze nie skończyło ale jeśli koleś bierze gruba kase to chyba nie za to żeby w ostatni dzień wypożyczyć Hristova czy inny odpad...Ale widac myliłem się baaardzo
Odpowiedz cytując