Dokładnie tak samo myslałem. Cały Stan miał zapewnić profesjonalizm. Wiadomo okienko się jeszcze nie skończyło ale jeśli koleś bierze gruba kase to chyba nie za to żeby w ostatni dzień wypożyczyć Hristova czy inny odpad...Ale widac myliłem się baaardzo