Myślałem że za Holendrów kabaretu nie będzie, a jednak nic się w klubie niezmieniło, zawodników jak nie było tak nie ma...czy za 4 miesiące nie można sprowadzić 1 konkretnego gracza

W takim razie jaką funkcje pełni Stan? Wyprzedającego

? Sprzedaż gracza powinna się odbywać w momencie gdy mamy już zaklepane zastępstwo, takie wzorce są w europejskich klubach...i z takimi myślałem ze przyjda Holendrzy...