Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40440
Stary 18.01.2011, 08:13
Myślałem że za Holendrów kabaretu nie będzie, a jednak nic się w klubie niezmieniło, zawodników jak nie było tak nie ma...czy za 4 miesiące nie można sprowadzić 1 konkretnego gracza W takim razie jaką funkcje pełni Stan? Wyprzedającego? Sprzedaż gracza powinna się odbywać w momencie gdy mamy już zaklepane zastępstwo, takie wzorce są w europejskich klubach...i z takimi myślałem ze przyjda Holendrzy...
Odpowiedz cytując