Wojtas napisał(a):

Sa komplikacje
my kibice Wisly swietnie znamy znacznie tego slowa
jutro napisza ze sznase na transer to pol na pol znajac zycie
|
A pojutrze: był jedną nogą w Wiśle a jest o krok od Lecha/Legii

Obym się mylił i żeby w czwartek już był nasz...