|
Widac, ze Lech inwestuje w pilkarzy mlodych, ale jednoczesnie takich, ktorzy cos osiagneli(troche tych bramek juz ten Serb strzelil)...zapowiada sie kolejny(po Rudnevsie) dobry nabytek, jesli chodzi o pozycje napastnika. 600 tys. euro wobec 1 mln euro za Sernasa(ktory gra pierwszy dobry sezon w zyciu)...swietny interes.
|