WioReXXX napisał(a):

Nie mogę, po prostu nie mogę. Naprawdę bierzesz tak dosłownie wypowiedzi naszego trenera? Maaskant nie widział go zapewne w jeszcze ani jednym meczu, co najwyżej DVD, nie miał go na treningu, a ty już wnioskujesz, że on wie do czego przyda mu się ten piłkarz. I czy będzie wzmocnieniem, czy zapchajdziurą na ławce. Dramat.
Ja bym raczej skłaniał się, że RM chciał po prostu, najprościej na świecie powiedzieć: "Fajnie, że przyszedł, może będzie wzmocnieniem, więc niech się reszta strzeże i ostro mi zapieprza na obozie, bo inaczej przegrają rywalizację z miejsca."
No, ale nie, RM mówi chce nam przekazać prawdę między wierszami: "ale mi kolejny szrot sprowadzili, już się szykuj na Arkę, Nourdin!".
|
Czasami naprawdę potraficie mnie zaskoczyć: proszę Cię bardzo wyjasnij mi w jaki sposób z mojego postu wywnioskowałeś że moim zdaniem RM chce powiedzieć: "ale mi kolejny szrot sprowadzili, już się szykuj na Arkę, Nourdin!"

Naprawdę tego nie rozumiem.
Jeśli już to o wiele bliższy mojej opinii jest ten cytat: "Fajnie, że przyszedł,
być może będzie wzmocnieniem, więc niech się reszta strzeże i ostro mi zapieprza na obozie, bo inaczej z miejsca przegrają
miejsce w składzie." Czyli mówiąc innymi słowy RM widzi Maora jako uzupełnienie składu.