tofik napisał(a):

Akurat TM to mam w dupie bo na tmie widziałem Neia, Galamaza i innych gości. Ale przecież oficjalna Wisły podała. Na nich się nie zawiodłem jeszcze
|
Ogólnie oficjalna podawała sprawdzone informacje. Jednak zdarzały się odstępstwa. Ja już nie pamiętam dokładnie jak było ale Nei`a byłem już prawie pewien. Oficjalna podawała, że przylatuje - i nie przyleciał.
Więc do końca nie można być pewnym.
Zresztą co to ma za znaczenie, dla kibica Wisły Kraków a nie kibica sukcesu.
Będą transfery to będą, nie będzie to nie będzie. Może ew. część moderatorów nie kupi karnetu - ale to Ich sprawa...