Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40429
Stary 18.01.2011, 00:43
tofik napisał(a):Wyświetl post
Akurat TM to mam w dupie bo na tmie widziałem Neia, Galamaza i innych gości. Ale przecież oficjalna Wisły podała. Na nich się nie zawiodłem jeszcze
Ogólnie oficjalna podawała sprawdzone informacje. Jednak zdarzały się odstępstwa. Ja już nie pamiętam dokładnie jak było ale Nei`a byłem już prawie pewien. Oficjalna podawała, że przylatuje - i nie przyleciał.
Więc do końca nie można być pewnym.

Zresztą co to ma za znaczenie, dla kibica Wisły Kraków a nie kibica sukcesu.
Będą transfery to będą, nie będzie to nie będzie. Może ew. część moderatorów nie kupi karnetu - ale to Ich sprawa...
Odpowiedz cytując