Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40428
Stary 18.01.2011, 00:39
Pożyjemy zobaczymy. Pamiętam jak kupowaliśmy latem - o tym kto przyjdzie wszyscy dowiadywali się na dzień przed prezentacją, więc liczę na to, że w tym tygodniu nastąpi wysyp piłkarzy. A potem może dojdzie jeszcze jakiś przyzwoity odrzut po 31.01. Muszę marzyć gdyż jestem człowiekiem. I muszę też co chwilę wchodzić na strony Wisły, gdyż mam sesję i nie chce mi się uczyć.
Odpowiedz cytując