Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40427
Stary 18.01.2011, 00:34
Akurat TM to mam w dupie bo na tmie widziałem Neia, Galamaza i innych gości. Ale przecież oficjalna Wisły podała. Na nich się nie zawiodłem jeszcze
..
Odpowiedz cytując