bonawentura napisał(a):

|
Ta jasne - a media w Serbii podawały wartość Ubiparipa na 1 milion euro. Tego już się zapomina. Zresztą takich rzeczy, jak kwota nie mówi się w mediach otwarcie. Załatwia się to przy stole z kontrahentem. Tyle.
|
w 3 świecie piłkarskim to tak. Takie rzeczy mają miejsce i są normą.
Normalnie mówi się za ile i na ile ktoś podpisał konktrakt. Także oficjalnie podaje się to,za ile obecny pracodawca zapłacił wcześniejszemu pracodawcy. Ot.