Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ktulu
Member
Od: 07.2005
Offline
#
40420
17.01.2011, 23:08
Wczoraj dlatego, że to tekst z jutrzejszego wydania gazety.
ktulu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ktulu
Znajdź inne posty napisane przez ktulu