http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,358...ez_nowych.html
Maor Melikson utknął w Izraelu, bo jeszcze nie ustalono wszystkich punktów jego kontraktu. Jeśli podpisze umowę, kłopoty będą mieli zawodnicy, w których Wisła sporo zainwestowała. Wicemistrzowie Polski rozpoczęli treningi niemal w komplecie
Wczoraj 27-letni pomocnik miał przejść w Krakowie testy medyczne, ale nie wsiadł do samolotu. - Nie uzgodniliśmy wszystkich szczegółów. Czy możliwe, że do transferu nie dojdzie? Dopóki umowa nie jest podpisana, to zawsze istnieje taka ewentualność - podkreśla Dudu Dahan, menedżer Meliksona, ale liczy, że zawodnik dziś zjawi się pod Wawelem.
Pan Jawor ściemnia czy też redakcja TWSD na swoim facebook'u podała nieprawdziwe info?