Ogryzek napisał(a):

odpowiedz mi - czy mu się jeszcze chce? Bo ja wątpię w to.
|
To czy jakiemuś piłkarzowi się chce to jest sprawa indywidualna , nie zależy od wieku ale od charakteru piłkarza. Jeden piłkarz w wieku np.32 lat może dawać z siebie wszystko bo jest profesjonalistą (np. Cleber ) a inny młody może grać wtedy kiedy mu się podoba ( np. Stilić) w meczach o wyższą stawkę daje z siebie wszystko a w meczach ze słabszymi rywalami w naszej lidze czasami przechodzi obok meczu. Takich przykładów jest znacznie więcej. Wszystko zależy od charakteru danego zawodnika .