Temat
:
Filmy, które warto obejrzeć
Wyświetl pojedynczy post
śledziu
Senior Member
Od: 12.2004
Offline
#
1060
17.01.2011, 22:20
klasyka Easy Rider (1969, reż.Dennis Hopper) warto chociażby dla samych zdjęć, to nie żadne 3D
śledziu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do śledziu
Znajdź inne posty napisane przez śledziu