Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Aleks
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Białystok

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7829
Stary 17.01.2011, 22:11
Ktoś tu pisał o tym, że zwykły człowiek nie wie co to jest comarch. I ma rację. Ja też nei wiem i zawsze mi się kojarzyło z...komarami i z tym:
http://www.youtube.com/watch?v=sk0AR...eature=related

Odpowiedz cytując