Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Aleks
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Białystok
Offline
#
7829
17.01.2011, 22:11
Ktoś tu pisał o tym, że zwykły człowiek nie wie co to jest comarch. I ma rację. Ja też nei wiem i zawsze mi się kojarzyło z...komarami i z tym:
http://www.youtube.com/watch?v=sk0AR...eature=related
Aleks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aleks
Znajdź inne posty napisane przez Aleks