Wyświetl pojedynczy post
Shifty Powers
Junior Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40411
Stary 17.01.2011, 22:11
Ja mam nadzieję że na I obóz kadra będzie gotowa, bo powiedzmy sobie szczerze,teraz przed obozem nowi zawodnicy za dużo się nie ograją, a co do wydatków to trzeba doliczyć ewentualny transfer Chaveza,Cikosa i może Riosa...
Shifty
Odpowiedz cytując