Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Shifty Powers
Junior Member
Od: 12.2007
Offline
#
40411
17.01.2011, 22:11
Ja mam nadzieję że na I obóz kadra będzie gotowa, bo powiedzmy sobie szczerze,teraz przed obozem nowi zawodnicy za dużo się nie ograją, a co do wydatków to trzeba doliczyć ewentualny transfer Chaveza,Cikosa i może Riosa...
Shifty
Shifty Powers
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Shifty Powers
Znajdź inne posty napisane przez Shifty Powers