Wyświetl pojedynczy post
gery
Junior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40409
Stary 17.01.2011, 22:09
Miałem na myśli , cytat Valckx'a który powiedział :„Zawodnicy, którzy przyszli do nas latem, w większości byli młodymi piłkarzami. Nie mieli okazji grać w europejskich pucharach, nie walczyli o mistrzostwa swoich krajów. W Wiśle tymczasem jest duża presji, trzeba walczyć o tytuł. Teraz więc chcemy podpisać umowy z zawodnikami, którzy maja doświadczenie, którzy walczyli o mistrzostwa w innych krajach, którzy być może grali w Lidze Mistrzów, a może w Lidze Europejskiej. To poziom, na którym staramy się znaleźć piłkarzy. Chcemy, żeby wiedzieli oni, co to gra na wysokim poziomie, co to spore wymagania, żeby potrafili sobie z tym poradzić” ... nie mialem na mysli inf w prasie o tym ze wisła chce kupic zawodnika ktory gral w LM , ckim jak zasugerowal 'snyring' jest Kone.
Odpowiedz cytując