Wyświetl pojedynczy post
Rinah
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40408
Stary 17.01.2011, 22:08
Zatem napastnika dalej ani widu, ani słychu, jak zawsze.

Gdzie są dziś Ci, którzy jeszcze niedawno deklarowali, że jak nie zobaczą żadnego nowego zawodnika na pierwszym treningu, przejrzą na oczy i zgodzą się z krytykami polityki Cupiała? Pewnie najpierw przesuną datę, potem na chwilę zapomną języka w gębie i znów zaczną skakać do oczu Wolfiemu...

Przegrywanie rywalizacji o jakiegoś piłkarza z Lechem to na pewno nie jest powód do dumy i zadowolenia.
Ostatnio edytowane przez Rinah : 17.01.2011 o godz. 22:10.
Odpowiedz cytując