Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
gery
Junior Member
Od: 08.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
40399
17.01.2011, 21:50
mulda
napisał(a):
Dobra Melikson jest, a Voja nie ma.
Co z Karimem? Mial jutro podpisywac ?
Raczej nie podpisywac , a ma przyjechac do Krakowa ... na testy medyczne .. z tego co pamietam . Co bedzie zobaczymy ..
gery
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gery
Znajdź inne posty napisane przez gery