|
A może to Wisła zrezygnowała z tego Ubiparipa ? Ten zawodnik jest bardzo podobny do Brozia pod względem budowy i stylu gry a dyrektor wyraźnie mówił że na miejsce Pawła będzie chciał zatrudnić kogoś o nieco innej charakterystyce więc prędzej uwierzę w to że Wisła odpuściła tego Serba niż Lech nas przebił. Z drugiej strony nie wiemy czy Wisła rzeczywiście była tak poważnie nim zainteresowana czy tylko on był opcją nr np. 3. Tego nie wiemy , należy czekać na rozwój sytuacji bo płacze w niczym nie pomogą .
|