Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40390
Stary 17.01.2011, 21:30
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
A nie bierzecie pod uwagę, że kasa to nie wszystko? Że zawodnik może woli iść do Amici? Oni grają w pucharach, eliminują Juventus, my możemy sobie być na drugim miejscu w tabeli naszej przaśnej ligi, jak rok po roku eliminowali nas tacy giganci jak Levadia i Karabach. Wcześniej Ubiparip przed naszą ofertą priorytetowo stawiał Partizana czy Crvenę (nie pamiętam o którego lokalnego potentata chodziło). Nazwa Wisła znaczy w Europie coraz mniej i niedługo trzeba będzie bardzo przepłacać, żeby nadrobić braki w prestiżu i kogoś skusić do przejścia do nas.
EEE tam to jest nie możliwe co piszesz. Zapomniałeś że mamy turbodymomana Staszka holendra i on każdego umie nakręcić, a nie jakaś Amica... Bo jak Staszek nie umie tego dograć to po co on nam? Mam Zdziska Kapkę za mniejszą kasę do sprowadzania zawodników za których przepłacamy.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując