tomasz_19 napisał(a):

|
Brud ma papiery na dobre granie, jeżeli w głowie mu się nie poprzestawia to przejdzie tą samą drogę co Mały.
|
Maly w jego wieku stanowil o sile tej druzyny i mial za soba kilkadziesait wystepow w Ekstraklasie. Chcialbym sie mylic, ale z Bruda nic nie bedzie. Tak samo jak z Papieza, Jelenia, Cygala i innych filarow MESY majacych po 22 lata.