flamengista napisał(a):

Mówisz:
(...)
i masz
|
Sam pisałem, że z oceną okienka należy się wstrzymać
minimum do pierwszego treningu, ale na końcową oceną trzeba poczekać na zakończenie okienka.
Faktycznie aktualnie straciliśmy 4 zawodników, praktycznie sprowadziliśmy jednego Meliksona( który jak podpisze będzie nasz), nie wierzę jednak w to, że transfer Izraelczyka będzie pierwszym i ostatnim w tym okienku, ja również bym chciał aby na pierwszym treningu trener miał do dyspozycji wszystkich zawodników, którzy będą grać na wiosnę w Wiśle.
Wiemy jednak jak jest na rynku europejskim, wiemy jakim budżetem dysponujemy na transfery więc siłą rzeczy, musimy czekać.
eye63 napisał(a):

No tak, tylko szczęścia z tą drugą pozycją to my trochę mieliśmy - właściwie jak nigdy.
Ja rozumiem, że okienko zamyka się pod koniec lutego - tylko takie manewry już przerabialiśmy w poprzednich latach, jak ktoś przychodzi na koniec lutego, to kiedy ma się zgrać z resztą zespołu - a te rundy u nas do długich nie należą. Stąd, po dyr. sportowym z takim CV można było się spodziewać konkretniejszych działań.
Łatwo zauważyć, że inne kluby - jak choćby taki Trabzonspor nie mają problemu w tym, aby kupić piłkarzy na zawołanie. Ok, może nie ten kaliber, ale wiele wskazuje na to, że taki Lech niedługo dopnie sobie transfery - Wołąkiewicza już mają.
Jeśli nasi Holendrzy nie zmienili u włodarzy myślenia biznesowego - tzn. 100 tys. euro taniej, ale piłkarz przychodzi miesiąc później - to na boisku wciąż może być taki chaos, jak w pierwszej części sezonu, a wtedy to już musielibyśmy mieć naprawdę dużo fuksa, żeby to mistrzostwo zdobyć jakimś cudem.
|
Powtórzę raz jeszcze, nikt nie chce aby w Wiśle grał tzw. ''szrot'', z tego co mówił dyrektor sportowy szukamy zawodników, którzy mieli do czynienia w swojej karierze z walką o tytuły mistrzowskie, mają za sobą występy w europejskich pucharach, ciężko w pierwszej części okienka znaleźć taki zawodników, którzy przyszyli by do Wisły - bo biorą ją za opcję rezerwową póki co, nie jesteśmy równorzędnym konkurentem z drużynami z Niemiec, Turcji itp. Więc jak nie wypali na zachodzie np, to wtedy wybierają opcję - Wisła Kraków.