Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40380
Stary 17.01.2011, 20:53
matys2 napisał(a):Wyświetl post
Za Genkowa nie byliśmy w stanie zapłacic 500tys euro.
Za Ubiparipa wymięklismy przy 600 tys euro..

Martwi mnie, że tak niskie kwoty są dla Wisły nie do przeskoczenia... Nie da się zbudowac dobrego zespołu za drobniaki..

PS: Podejżewam, że kwota za Meliksona jest zawyżona. Prawdopodobnie bedzie nas kosztował mniej...
Skąd wiesz, że nie byliśmy w stanie tyle zapłacić? Źródło proszę, Basałaj ci powiedział czy Valckx?
Odpowiedz cytując