matys2 napisał(a):

Za Genkowa nie byliśmy w stanie zapłacic 500tys euro.
Za Ubiparipa wymięklismy przy 600 tys euro..
Martwi mnie, że tak niskie kwoty są dla Wisły nie do przeskoczenia... Nie da się zbudowac dobrego zespołu za drobniaki..
PS: Podejżewam, że kwota za Meliksona jest zawyżona. Prawdopodobnie bedzie nas kosztował mniej...
|
no wlasnie, a najwiecej przeciez placi sie za napastnikow - to troche chore i co z tego jak ten Melikson nawet bedzie zagrywal raboną prostopadle pilki jak potem na szpicy Boguski zabije sie na pilce