Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
herkules
Senior Member
Od: 12.2010
Offline
#
40363
17.01.2011, 20:31
niestety Vojo Ubiparip raczej do Lecha pójdzie niż do nas, Milan się nie spisał i go nie namówił
a nasi działacze odpuścili tak jak kiedyś Lewandowskiego, na ogromną korzyść Kolejorza
herkules
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do herkules
Znajdź inne posty napisane przez herkules