|
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline
|
|
Mówisz:
flamengista napisał(a): 
PS. Obrońcy "nowej polityki transferowej" kazali czekać do 17 stycznia. Teraz obowiązuje nowa mantra - do końca okienka
|
i masz
WISŁAZWE napisał(a): 
Oczywiście, że liczą się efekty w 100% ale jest połowa stycznia a okienko trwa do końca lutego( jak mnie pamięć nie myli)
Myślę, że na rozliczenia przyjdzie czas po zakończeniu okienka, to tak jak na początku sezonu większość spisywała klub na straty, na kompletne dno, walkę o utrzymanie a tu zonk, niespodzianka i wylądowaliśmy na drugim miejscu w tabeli.
|
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|
|