Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
#**SnaKe**#
Member
Od: 06.2004
Skąd: ja to znam
Offline
#
20362
17.01.2011, 19:38
a ja mam pytanie odnośnie pracy licencjackiej/inżynierskiej bądź magisterskiej....
Polecacie miejsca gdzie w miarę tanio a co najważniejsze solidnie oprawiają prace ?
#**SnaKe**#
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do #**SnaKe**#
Znajdź inne posty napisane przez #**SnaKe**#