Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40350
Stary 17.01.2011, 19:22
martonas napisał(a):Wyświetl post
czyli krótko mówiąc potwierdzasz to co mówiłem wczesniej że jest to standardowa formułka że nowi gracze wzmacniają konkurencję w zespole, tylko w jaki niby sposób ma to swiadczyć o tym czy nowi gracze to uzupełnienie czy wzmocnienie?! Nieważne kto by przyszedł, przecież nie powie że będzie miał miejsce za nic w pierwszym składzie, więc po czym wnioskujesz że chodziło mu o uzupełnienie składu?
Obawiam się że mnie nie zrozumiałeś. Spróbuję może bardziej obrazowo: wyobraź sobie że do Wisły przychodzi powiedzmy Messi. Czy Twoim zdaniem trener komentując przyjście takiego zawodnika powidziałby: Dla wszystkich jego przyjście jest swego rodzaju pobudką do konkurowania o miejsce w składzie.
Mam nadzieję że ten przyklad jest dla Ciebie bardziej obrazowy.
Odpowiedz cytując