martonas napisał(a):

Prędzej bym powiedział że chodziło mu o to, że z racji tego, że jest już gotowy do gry, pozostali nie będą mogli się opieprzać na zgrupowaniach żeby nie stracić miejsca w składzie albo po prostu była to standardowa formułka jak to nowi gracze zwiększają konkurencję w zespole.
Teraz ty mi wytłumacz jak ze słów RM wywnioskowałes że Maor to tylko uzupełnienie składu a nie wzmocnienie?
|
O widzisz, tak to możemy już dyskutować:
Dla wszystkich jego przyjście jest swego rodzaju pobudką do konkurowania o miejsce w składzie.
Moim zdaniem powyższe stwierdzenie jest samo w sobie samowyjasniające się. Jeśli jednak chcesz abym rozłożył je na prostsze to napiszę tak: trener daje pozostałym pomocnikom sygnał że ponieważ do drużyny przyszedł na ich pozycję nowy zawodnik to jeśli chcą mieć nadal miejsce w pierwszym składzie to powinni znacznie bardziej sprężyć się do walki o to miejsce.