Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40347
Stary 17.01.2011, 19:00
martonas napisał(a):Wyświetl post
Prędzej bym powiedział że chodziło mu o to, że z racji tego, że jest już gotowy do gry, pozostali nie będą mogli się opieprzać na zgrupowaniach żeby nie stracić miejsca w składzie albo po prostu była to standardowa formułka jak to nowi gracze zwiększają konkurencję w zespole.

Teraz ty mi wytłumacz jak ze słów RM wywnioskowałes że Maor to tylko uzupełnienie składu a nie wzmocnienie?
O widzisz, tak to możemy już dyskutować:
Dla wszystkich jego przyjście jest swego rodzaju pobudką do konkurowania o miejsce w składzie.
Moim zdaniem powyższe stwierdzenie jest samo w sobie samowyjasniające się. Jeśli jednak chcesz abym rozłożył je na prostsze to napiszę tak: trener daje pozostałym pomocnikom sygnał że ponieważ do drużyny przyszedł na ich pozycję nowy zawodnik to jeśli chcą mieć nadal miejsce w pierwszym składzie to powinni znacznie bardziej sprężyć się do walki o to miejsce.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 17.01.2011 o godz. 19:04.
Odpowiedz cytując