|
Melikson puki co jeszcze z nami kontraktu nie podpisał więc nie można jeszcze mówić o wzmocnieniu. Należy mieć jednak nadzieję, że okienku pójdzie w kierunku jakości, a nie ilości. Na już potrzeba nam dwójkę napastników, trójkę obrońców z czego 2 stoperów i jeden na lewą. W dalszej perspektywie bramkarz. Podsumowując przynajmniej 3 musi być od razu na tyle dobrych by grać w pierwszej 11, a pozostali to perspektywiczni dający nadzieje na dobrą grę w przyszłości.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|