Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40341
Stary 17.01.2011, 18:46
Kone negocjuje z Rosenborgiem, więc chyba można o nim zapomniec.
http://www.tv2sporten.no/fotball/tip...g-3389924.html

On już grał w Rosenborgu w sezonie 2006-07 i chce tam wrócic.Za Brozia przydałby sie nam
Ostatnio edytowane przez AYALA : 17.01.2011 o godz. 18:52.
Odpowiedz cytując