Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40340
Stary 17.01.2011, 18:41
TRNKRN napisał(a):Wyświetl post
Panowie, to nie jest temat od ujadania na siebie - że Wolfy i spółka to marudy, że tylko narzekają, a Pablo84 że hurraoptymista i że ani jedni ani drudzy nie potrafią się do siebie odnosić z jakimś rozsądnym dystansem. Najlepiej starać się mieć jakąś wyważoną ocenę tego co się dzieje - bo przesada i w jedną i w drugą stronę jest niezdrowa.

Jest Melikson i liczę, że jutro lub pojutrze klub wyda oświadczenie, że koleś jest nasz. Czekam też na napastnika, bramkarza i obrońce - różne źródła mówią, że są toczone rozmowy z kilkoma graczami. Zaczekajmy na efekty tych rozmów. Jeśli do końca przygotowań nikogo nie pozyskamy - można włodarzy naszego klubu krytykować. Apeluję o cierpliwość i rozsądek - to pierwsza przerwa, w której Stan i Robert mogą ściągnąć graczy, którzy ich zdaniem wzmocnią drużynę - i za to okienko można ich pierwszy raz sensownie ocenić - ale na ocenę trzeba jeszcze chwile poczekać.
Ale tu nie chodzi o postawy prezentowane przez Wolfiego, czy Pabla, ale o rację i przyzwoitość. Gdy Wolfy, Markus, Kot itd. mieli rację podczas wielu poprzednich okien transferowych, Pablopodobni tak samo skakali im do oczu, obrażali, a potem ani razu nie potrafili przeprosić i przyznać się do błędów. Za każdym razem wracają przy nowym oknie i zaczynają swój koncert obrażania tych zasłużonych dla forum użytkowników, by potem zniknąc z podkulonym ogonem i za parę miesięcy powtarzać bez zająknięcia ten sam cyrk. To człowieka aż odrzuca.

Zostawiając już to - oczekuję, że Melkinson nie będzie jedynym wzmocnieniem Wisły tej zimy. Na razie ciągle jednak zamiast konkretów i podpisanych kontraktów mamy tylko fakty medialne i zwykłe obietnice. Obietnice, którym po serii wielu poprzednich okien każdy normalny człowiek ciężko ufa.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując