Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40339
Stary 17.01.2011, 18:04
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
"Dla wszystkich jego przyjście jest swego rodzaju pobudką do konkurowania o miejsce w składzie."
Tak przyjście Maora pdsumował RM. Moim zdaniem oznacza to że wbrew entuzjastycznym opiniom niektórych uczestników forum nasz trener widzi ten transfer bardziej w kategoriach uzupełnienia składu niż jego wzmocnienia.
Co za bzdurna interpretacja... bardziej prawdopodobne jest, że RM mówiąc to zdanie miał na myśli, że : Jego ojciec wstawał wcześnie rano gdy uderzał w konkury do swojej żony.

Oczywiście, że może się nie sprawdzić tak jak Zlatan w Barcelonie czy Rivaldo i Ronaldinho w Milanie. Tak bywa w futbolu i w każdej dziedzinie życia. Mam nadzieję tylko, że w końcu zaczną sprowadzać chłopaków, ażeby się wreszcie całą rundę przygotowawczą aklimatyzowali a nie pod koniec i potem zdziwieni, że się obijają o siebie
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY - w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Odpowiedz cytując