wislak68 napisał(a):

"Dla wszystkich jego przyjście jest swego rodzaju pobudką do konkurowania o miejsce w składzie."
Tak przyjście Maora pdsumował RM. Moim zdaniem oznacza to że wbrew entuzjastycznym opiniom niektórych uczestników forum nasz trener widzi ten transfer bardziej w kategoriach uzupełnienia składu niż jego wzmocnienia.
|
Co za bzdurna interpretacja... bardziej prawdopodobne jest, że RM mówiąc to zdanie miał na myśli, że : Jego ojciec wstawał wcześnie rano gdy uderzał w konkury do swojej żony.
Oczywiście, że może się nie sprawdzić tak jak Zlatan w Barcelonie czy Rivaldo i Ronaldinho w Milanie. Tak bywa w futbolu i w każdej dziedzinie życia. Mam nadzieję tylko, że w końcu zaczną sprowadzać chłopaków, ażeby się wreszcie całą rundę przygotowawczą aklimatyzowali a nie pod koniec i potem zdziwieni, że się obijają o siebie