wislak68 napisał(a):

"Dla wszystkich jego przyjście jest swego rodzaju pobudką do konkurowania o miejsce w składzie."
Tak przyjście Maora pdsumował RM. Moim zdaniem oznacza to że wbrew entuzjastycznym opiniom niektórych uczestników forum nasz trener widzi ten transfer bardziej w kategoriach uzupełnienia składu niż jego wzmocnienia.
|
Loool Maaskant nie mógłby inaczej powiedzieć, żeby kogoś nie zdołować. Wersja alternatywna" no wreszcie mam jakiegoś pomocnika, a ta reszta łamag teraz niech patrzy u się uczy od Maora Meliksona!" ? Byłoby lepiej wtedy ?
Będą grać najlepsi, a kto, to się okaże po pryzgotowaniach. Na razie nie ma sensu faceta wychwalać do mediów.