Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40336
Stary 17.01.2011, 17:34
dlaczego piszecie ze jest Melikson...
Gdzie on jest, widzieliscie go?

Ja za to caly czas mam przed oczami tekst Stana z 4.01
Stan Valckx napisał(a):
W tym momencie prowadzę rozmowy z dwoma klubami na temat napastników. Myślę, że każdy z nich dobrze zastąpiłby Pawła Brożka. Będę starał się, żeby napastnik na pewno pojawił na pierwszy trening. Nie kontroluję wszystkiego, ale w tym momencie jestem mocno przekonany, że nowy napastnik pojawi się na pierwszym treningu.
Fajnie ze huraoptymizm jest,ale dalej newralgiczne pozycje w Naszym klubie nie są obsadzone.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując