|
Panowie, to nie jest temat od ujadania na siebie - że Wolfy i spółka to marudy, że tylko narzekają, a Pablo84 że hurraoptymista i że ani jedni ani drudzy nie potrafią się do siebie odnosić z jakimś rozsądnym dystansem. Najlepiej starać się mieć jakąś wyważoną ocenę tego co się dzieje - bo przesada i w jedną i w drugą stronę jest niezdrowa.
Jest Melikson i liczę, że jutro lub pojutrze klub wyda oświadczenie, że koleś jest nasz. Czekam też na napastnika, bramkarza i obrońce - różne źródła mówią, że są toczone rozmowy z kilkoma graczami. Zaczekajmy na efekty tych rozmów. Jeśli do końca przygotowań nikogo nie pozyskamy - można włodarzy naszego klubu krytykować. Apeluję o cierpliwość i rozsądek - to pierwsza przerwa, w której Stan i Robert mogą ściągnąć graczy, którzy ich zdaniem wzmocnią drużynę - i za to okienko można ich pierwszy raz sensownie ocenić - ale na ocenę trzeba jeszcze chwile poczekać.
|