|
Ogólnie jest teoria że ćwiczenia złożone (szczególnie przysiady) stymulują wytwarzanie hormonu wzrostu w organizmie, co ma pozytywny wpływ na wzrost. Ale a praktyce to wygląda tak że ile masz urosnąć tyle urośniesz bo to jest związane z genami, ćwiczenia mogą to tylko nieznacznie spowolnić, przyspieszyć. Szukałem i czytałem o tym dużo bo sam jestem niski ok 171cm i myślałem że coś się na to poradzi, ale nie jest tak kolorowo niestety.
"Każdy ma w życiu swoje Westerplatte"
|