Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
przemonik
Member
Od: 09.2010
Offline
#
20359
17.01.2011, 16:45
Witam,
zna ktoś może w okolicach centrum miejsce gdzie można pograć w tenisa stołowego, z przystępną ceną i większą liczbą stołów, żeby nie trzeba rezerwować wcześniej?
przemonik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do przemonik
Znajdź inne posty napisane przez przemonik