Wyświetl pojedynczy post
przemonik
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20359
Stary 17.01.2011, 16:45
Witam,
zna ktoś może w okolicach centrum miejsce gdzie można pograć w tenisa stołowego, z przystępną ceną i większą liczbą stołów, żeby nie trzeba rezerwować wcześniej?
Odpowiedz cytując