Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40332
Stary 17.01.2011, 16:33
Co do czepiania się Wolfyego - przypomina mi się okienko transferowe sprzed roku i jego sceptycyzm odnośnie ruchów transferowych oraz wielka radość różnych jego przeciwników po zakontraktowaniu Christowa, po informacjach o ściągnięciu Makinwy i innych wynalazków. Też wszyscy jechali wówczas po Wolfym - czas pokazał kto miał rację, a ja nie przypominam sobie, aby ktoś za to przeprosił.
Poza tym co do czarnowidztwa Wolfyego - pewnie, gdyby zapytać większość z nas, to każdy potwierdziłby, że chciałby aby przed rozpoczęciem przygotowań do rundy były przeprowadzone transfery, aby polityka transferowa klubu miała ręce i nogi (sprzedajemy - ale mamy przygotowanych następców) a nie wyglądała na łapankę itd. Prześmiewcy Wolfyego jak do tej chwili zmianę polityki transferowej klubu opierają na wierze w Basałaja, Valcksa (Staszka jak go zwą niektórzy), mówią o tym, że dopiero po zamknięciu okienka będzie można oceniać ludzi za transfery odpowiedzialnych, ba nawet nie po tym ale po letnim oknie transferowym.... Owszem zgoda, ale jak na razie poczynania tych ludzi raczej nie świadczą o wielkich zmianach w polityce transferowej. Skoro lekką ręką puszczamy 3 zawodników kadry + Clebera, w tym 2 z podstawowego składu jesieni, to naturalnym jest to, że jesteśmy przygotowani na ich zastąpienie. Tymczasem mamy pierwsze prawdopodobne wzmocnienie, ale nie na pozycji, która zostaął osłabiona. Skoro przed okienkiem mówiono o konieczności pozyskania napastnika, to po utracie Pawła Brożka, konieczne jest pozyskanie 2 napastników.
Wolfy nie twierdzi, że nowy nabytek Wisły będzie niewypałem, on po prostu wskazuje, że nie jest on sprowadzany na pozycję, gdzie mamy braki (bramkarz, stoper, napastnik). Może okazać sie super gwiazdą naszej ligi i będzie super. Natomiast niepokojące jest to, że polityka transferowa klubu nie uległa na dzień dzisiejszy wielkim zmianom.

PS - w razie nieudanego okienka transferowego basałaj powinien powtórzyć hitowy wyczyn włodarzy Śląska Wrocław: na konferencji prasowej przedstawić piłkarzy, których nie udało nam się pozyskać. Dla polepszenia samopoczucia częsci kibiców Wisły, no i przede wszystkim, aby można było zakrzyczeć Wolfyego - Wisła chciała, miała pieniądze i to miliony euro, ale nie udało się, ale w letnim okienku to już będzie - hohoho - pokażemy na co nas stać.
Powód: Post scriptum
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 17.01.2011 o godz. 16:37.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując