|
Witam. Gram w kosza i mam zamiar zapisać się do jakiegoś klubu. Jednak mam niski wzrost i tu moje pytanie: czy znacie jakieś ćwiczenia na podwyższenie wzrostu. Gdzieś czytałem (chyba na SFD), że Micheal Jordan urósł bardzo dużo w klasie licealnej. Czytałem też o różnych zwisach na drążku. Może Wy macie jakieś doświadczenia czy coś.
|