|
Z tą tylko różnicą że w lecie na początku przygotowań mieliśmy 14 a teraz mamy 20 zawodników i nie musimy się obawiać takich sytuacji jak w pucharach kiedy przed rewanżem z Karabachem mieliśmy jednego stopera(Kowalski) a obok niego musiał zagrać Diaz.
|