Wyświetl pojedynczy post
Arek1906
Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40329
Stary 17.01.2011, 15:41
Z tą tylko różnicą że w lecie na początku przygotowań mieliśmy 14 a teraz mamy 20 zawodników i nie musimy się obawiać takich sytuacji jak w pucharach kiedy przed rewanżem z Karabachem mieliśmy jednego stopera(Kowalski) a obok niego musiał zagrać Diaz.
Odpowiedz cytując