Noblistka-komunistka uhonorowana Orderem Orła Białego:
http://www.rp.pl/artykul/2,595304_Lu...ni-krolow.html
Ja się pytam za co?
Za to? :
Ten dzień
"Oto Partia - ludzkości wzrok.
Oto Partia: siła ludów i sumienie.
Nic nie pójdzie z jego życia w zapomnienie.
Jego Partia rozgarnia mrok."
Wstępującemu do Partii:
"Partia. Należeć do niej,...to najpiękniejsze co się może zdarzyć..."
Podpisanie manifestu ZLP ?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rezoluc...u_krakowskiego
Za co dostała order ? Za twórczość?
Za twórczość mogła dostać to:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Medal_Z...e_Gloria_Artis
a nie Order Orła Białego...
Najpierw Michnik teraz ten wycieruch partyjny czekam na Jaruzelskiego...
Swoją drogą chyba promocja jest na ordery w PO bo Bronek rozdał od początku sprawowania urzędu (5 miesięcy) o jeden mniej niż Lech w dwa lata 2006+2007...