Wyświetl pojedynczy post
Q13SON
Senior Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11408
Stary 17.01.2011, 15:32
Noblistka-komunistka uhonorowana Orderem Orła Białego:

http://www.rp.pl/artykul/2,595304_Lu...ni-krolow.html

Ja się pytam za co?

Za to? :

Ten dzień
"Oto Partia - ludzkości wzrok.
Oto Partia: siła ludów i sumienie.
Nic nie pójdzie z jego życia w zapomnienie.
Jego Partia rozgarnia mrok."

Wstępującemu do Partii:
"Partia. Należeć do niej,...to najpiękniejsze co się może zdarzyć..."

Podpisanie manifestu ZLP ?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rezoluc...u_krakowskiego

Za co dostała order ? Za twórczość?
Za twórczość mogła dostać to:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Medal_Z...e_Gloria_Artis
a nie Order Orła Białego...

Najpierw Michnik teraz ten wycieruch partyjny czekam na Jaruzelskiego...

Swoją drogą chyba promocja jest na ordery w PO bo Bronek rozdał od początku sprawowania urzędu (5 miesięcy) o jeden mniej niż Lech w dwa lata 2006+2007...